0

Gëzime Krasniqi është një prej personazheve më të përfolura për momentin në publikun dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe Hamza para një muaji janë martuar dhe kanë bërë një dasmë madhështore që zgjati tre ditë.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale edhe pas martesës dhe së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në fshat dhe është vëshur në dimi e jelek.

Mirëpo, ajo që merr gjthë vëmendjen është se Remzia e ka ‘mbuluar’ në ar renë e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE