0

Remzie është shumë e njohur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Sonte Remzia po e marton djalin, e dasma vetëm sa ka filluar.

Ndër pamjet e para është ajo e Remzies me burrin dhe vajzën.

Zonjat po duket tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE