0

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me nënën e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE