0

Remzie Osmani dhe Afërdita Demaku janë dy këngëtaret shumë të njohura të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë pjesë e skenës që shumë vite dhe që nga atëherë janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Remzia dhe Afërdia na kanë treguar që janë mike shumë të mira pasi dalin shumë shpesh bashkë.

E sot, ato kanë dalë bashkë me burrat në darkë dhe me këtë pamje po duken më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE