0

Javën e kaluar, këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Dasma madhështore e djalit të saj bëri bujë në media dhe nuk la pa u komentuar shumë edhe në publik, përcjell ORAinfo.

E momente të ndryshme nga ajo natë janë publikuar që në minutat e para.

Së fundi është publikuar edhe një foto ku shihet Gëzimja me Remzien dhe vjehrrin duke e bërë shqiponjën, mirëpo, ajo që bie në sy është nusja e cila po duket e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE