0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

E sot për natën e madhe, Remzia është bërë bashkë me rejën dhe vajzës e saj.

Te veshura bukur dhe të rregulluar me shije tavolinën e ushqimit, Remiza na uron të gjithëve natën e Kadrit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE