0

Djali i Remzies, pak kohë më parë u martua me Gëzimen.

Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj të hasretit, dhe kjo bëri bujë të madhe në media, shkruan ORAinfo.

Si Remzie ashtu edhe familja e saj nuk u ndalën me postime nga ajo ditë.

Sot ajo ka kuptuar se fotoja e Gëzimes ka dalur të jetë më e pëlqyera.

SHPËRNDAJE