0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur dhe po duket përrallore./ORAvip/

SHPËRNDAJE