0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar edhe një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE