0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga viti 2019 dhe duket se edhe atëherë ka qenë paksa e shëndoshë./ORAvip/

SHPËRNDAJE