0

Learta është shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me fustanin e saj të shkurtër nga dyqani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE