0

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

E përmes fotos së fundit ajo na ka prezantuar me motrën e saj e cila qenka shumë e bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE