0

Ja pse reja gjakovare e Shkurtë Fejzës është kaq unike.

Erza Dana është vajza nga Gjakova e cila ia ka rrëmbyer zemrën djalit hastret të Shkurte Fejzës.

Ndonëse nuk është shpesh aktive në rrjetet sociale sikurse rejat e këngëtareve tjera, por kur sjellë pastime sigurohet që të merrë vëmendje, shkruan Kosovarja.

Ajo që e bën të veccantë është pikërisht jeta që e jeton vecc për vete, jo duke e shfaqë në rrjetet sociale e ndarë me të tjerët.

Së fundmi ka ndarë një instastory ku shfaqet duke bërë disa gjeste të lezetshme para kamerës.

E thjeshte dhe e bukur ndaj është përherë kaq unike.

SHPËRNDAJE