0

Gëzimja dhe Hamza i kanë dhënë fund beqarisë.

Ai u martua me Gëzimë Krasniqin, një vajzë shumë e bukur, shkruan ORAinfo.

Nusja së pari shkoj në shtëpinë e burrit, ku bëri foto me familjarët.

E në foton e parë të realizuar duket se Remzia ende nuk ishte gati, por kjo foto është publikuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE