0

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAvip.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe vajzës së saj.

Dy zemra” e ka përshkuar foton reja e Remzie Osmanit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE