0

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesë.

Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre.

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregojë bukurinë e saj, shkruan Kosovarja.

Me një kurorë në kokë teksa e ka kombinuar me një grim të rëndë, ajo po duket taman si princeshë e përrallave.

“Kthimi në kohë” ishte mbishkrimi I imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta.

SHPËRNDAJE