0

U bë e njohur pasi u fejua për djalin e këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Fjala është për Gëzime Krasniqin, e cila po vazhdon të jetë pjesë e mediave roze, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke pirë kafe, por vëmendjen e ka tërhequr shalli i saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE