0

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAvip.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Merita ka publikuar një foto të shumë viteve më parë me bashkëshortin tashmë të ndjerë./ORAvip/

SHPËRNDAJE