0

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu po vazhdojnë të jenë shumë të përfolura në publik e në media rozë.

Reja dhe vajza e Shyhrete Behlulit komentohen shumë si për profesionet e tyre ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ato kanë publikuar foto ku shihet se kanë shkuar në një emision ku flitet për ushqimin e që na bën të kuptojmë që ato janë të zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE