0

Keith Groeneveld e ka treguar edhe njëherë hapur se mburret me Adrianën.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, shkruan lajmi.

Fakti se ai nuk është shqiptar dhe është shumë më i ri se aktorja, ka bërë që të ketë reagime të shumta.

Mirëpo pavarësisht kësaj ata po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, madje mburren me njëri-tjetrin dhe sukseset.

Ishte Keith ai i cili e ndoqi Adrianën në emisionin e Adelina Ismailit edhe pse nga larg, mirëpo tregoi nëpërmjet një postimi në Instagram se sa krenar ndihet.

“Mburrem me ty locka”, ka shkruar Keith në Instagram.

SHPËRNDAJE