0

Ramushi me fëmijë i dhurojnë lule Anitës.

Pas disa ditësh ngarkesë pune, Ramush Haradinaj iu kthye fotografive me familjen.

Ai ndau një foto të re me ndjekësit ku shihet teksa ai dhe fëmijët e tij i dhurojnë lule Anitës, gruas së tij.

Kujtojmë se nesër në Kosovë mbahen zgjedhjet parlamentare dhe njëkohësisht është Shën Valentini, dita e të dashuruarve.

SHPËRNDAJE