0

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij Anita janë një ndër çiftet më të komentuara shqiptare dhe krejt kjo për shkak të paraqitjes së tyre.

Çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm që përfolet shumë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Nga të dy, Anita është ajo më aktivja në rrjete sociale e në veçanti në Instagram.

E sot, ajo ka postuar disa foto ku shihet se Ramushi I ka bërë surprizë një tufë me lule në prag të ditës së të dashuruarve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE