0

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAvip.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, e mbyllën vitin 2020 me selfien që mund të shihni më poshtë./ORAvip/

SHPËRNDAJE