0

Linda vazhdon edhe më tej të jetë shumë e përfolur.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi është publikuar një foto e saj në të cilën Linda shihet duke ecur rrugës.

Veshja dhe pamja e saj në përgjithësi edhe kësaj radhe morën vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE