0

Qëndresa Bajrami është gruaja e Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë e pranishme edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot përmes një postimi shihet se Ryva dhe Fjolla kanë shkuar mysafir tek ajo dhe duket se po kalojnë shumë mirë së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE