0

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami janë një çift tejet i njohur për publikun.

Ata tani po i shijojnë muajt e parë si prindër të rinj të vajzës së tyre që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Qëndresa ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan të shkurtë e Labi nuk ka hezituar t’i bëjë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE