0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër.

Ishte lidhja me Labinot Gashin ajo që e bëri tejet të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Që kur u bënë prindër Labi dhe Qëndresa janë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka hapur një pyetësor në Instastory, dhe në pyetjen se çfarë profesioni ka, Qëndresa është përgjigjur për herë të parë se është grimere./ORAinfo/

SHPËRNDAJE