0

Qëndresa është shpesh pjesë e mediave rozë.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Por, së fundmi pas kaq kohësh ka publikuar një foto ku shihet se ka dal dhe ka marr edhe vajzën me vete.

Qëndresa duket në një gjendje mjaftë të mirë kaq javë pasi është bërë nënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE