0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit, Labinot Gashit.

Para pak muajsh ajo u bë nënë për herë të parë dhe lindi një vajzë që e ka quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Ajo është bërë shumë aktive pas lindjes dhe pothuajse çdo ditë publikon foto me vajzën.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të zi, është rregulluar dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE