0

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ata janë martuar para një viti dhe para një muaji edhe u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Qëndresa ka qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale, mirëpo në këtë kohë është përkushtuar më shumë në rritjen e vajzës së saj, Rroas.

E sot, ajo ka publikuar një foto, ku ndonëse lindi vajzën një muaj më parë, ajo po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE