0

Qendresa është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në Pejë bashkë me shoqet dhe me bebet e tyr./ORAinfo/

SHPËRNDAJE