0

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Sot, ajo ka publikuar një video me të cilën uron vëllain e Labit për ditëlindje.

E për të ajo ka bërë edhe një dedikim emocionues./ORAinfo/

SHPËRNDAJE