0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë e pranishme edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se i ka ftuar për iftar Ryva Kajtazin dhe Fjolla Svircën, mirëpo, ajo u ka shërbyer atyre ende pa u bërë iftari për të na treguar që ato nuk po agjërojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE