0

Qëndresa është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Dje ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku barku i saj duket shumë i fryrë.

Sërish sonte ajo ka publikuar një tjetër foto ku vërehet barku i saj i fryrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE