0

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa.

Edhe pse është një nënë e re,Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka zgjedhur ta urojë motrën e Labit për ditëlindje, ajo ka zgjedhur një fotografi shumë të bukur të kunatës dhe një mbishkrim shumë të veçantë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE