0

Qendresa është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE