0

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAvip/

SHPËRNDAJE