0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto në kohë të iftarit e që duket se ka dalë me shoqe dhe nuk ka përgatitur ushqim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE