0

Qëndresa vishet në fustan të shkurtër, lë ‘gojëhapur’ me pamjen.

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/qendresa-mp4-4″]

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka veshur një fustan të shkurtër, e me këtë pamje Qëndresa po duket mahnitëse.

SHPËRNDAJE