0

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi.

Para pak ditësh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa.

Labi dhe Qëndresa duket se po e shijojnë shumë këtë kohë si prindër të ri dhe këtë e shohim në postimet që i bëjnë ata, shkruan ORAinfo.

Qëndresa para pak çastesh ka publikuar një foto me Labin pranë vajzës së tyre.

Ata këtë e kanë bërë në 1 mujorin e lindjes së saj ku, ku shihen të përkushtuar si asnjëherë më parë.

SHPËRNDAJE