0

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun kosovar.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale ku pas vetes kanë me mijëra ndjekës.

Dje, për ditën e Bajramit ata vendosën që të tregojnë për herë të parë fytyrën e vajzës, dhe në këtë foto ajo duket se ka marrë nga pak nga të dy prindërit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE