0

Qëndresa u bë e njohur si gruaja e Labit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Sonte Qëndresa ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si një zonjë e vërtetë.

E në këtë mënyrë ka pozuar pranë bashkëshortit të saj, Labit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE