0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit, Labinot Gashit.

Para pak muajsh ajo u bë nënë për herë të parë dhe lindi një vajzë që e ka quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Ajo është bërë shumë aktive pas lindjes dhe pothuajse çdo ditë publikon foto me vajzën.

Sot, ajo ka dalë me të dhe kunatën, e që të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE