0

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër.

Ishte lidhja me Labinot Gashin ajo që e bëri tejet të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Që kur u bënë prindër Labi dhe Qëndresa janë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, Qëndresa ka publikuar një foto ku shihet se grimerja e kë bëre të dyket si ‘kukull’ dhe me këtë pamje i la të gjithë pa fjalë në festë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE