0

Qëndresa Bajrami u bë njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vazjë që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa është jo pak aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, në ditën e gruas, Qëndresa ka publikuar foton më të bukur me nënën dhe vjehrrën dhe më të na tregon edhe si i quan ato./ORAinfo/

SHPËRNDAJE