0

Qëndresa është bashkëshortja e Labit.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal me vajzën dhe me një shoqe.

Si gjithmonë, Qëndresa po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE