0

Learta Jakupi është tani një prej emrave më të përfolur në publik dhe në media.

U bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani Learta famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo dhe Kushtrimi janë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj

E sot ajo ka marrë një dhurtë të çmuar. Këtë dhuratë ajo e ka ndarë edhe me miqtë e saj.

Përmes një postimi në Instastory ajo na tregon se ka marrë dhuratë një qafore me gur të çmuar. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE