0

Adelina Tahiri duket se ka vendosur të gjitha pyetjet që ia kanë bërë fansat.

Ajo ka hapur një pyetësor në Instastory dhe aty ka pranuar shumë pyetje, përcjell ORAinfo.

E një prej më interesanteve është edhe pyetja se a është falur ndonjëserë.

Dhe Adelina u ka treguar fansave se po ajo ka praktikuar ritual fetare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE