0

Ariana është bashkëshortja e Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se sot do të ha fli./ORAinfo/

SHPËRNDAJE