0

Gëzimi i Ledrit pas lindjes së vajzës, Ermali publikon fotografinë.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë dje prindër të një vajze, shkruan Express.

Pas lindjes së vajzës ata kanë marrë shumë urime nëpër rrjete sociale nga këngëtarë dhe fytyra të tjera publike në vend.
Në mesin e atyre që e ka uruar çiftin është edhe këngëtari Ermal Fejzullahu.

Ai ka publikuar një foto nga një bisedë me Ledrin pas lindjes së vajzës, ku shihet gëzimi i tij që është bërë baba.

SHPËRNDAJE